WebHaritalarHaberlerMailGörselVideoÇeviri
Giriş
Oyun ekle

Oyun / Flash oyunlar / Yarış

57
Yarışı birinci sırada bitirin.
Çölde polis ile yarış yapma oyunu. Oyuncu, yasadışı bir yük bulup onunla takipten kaçarak ortadan kaybolması gereken bir kaçakçı olacaktır. Malı almak için kırmızı ok işaretini takip edin. Malı alıp onu helikopter sahasına ulaştırın ve yeni yük almak için tekrar yola çıkın. Polis, kaçak malı sizden önce bulmaya çalışacaktır.
Yoldaki bonusları toplayarak, parkuru en kısa süre içinde tamamlayın. Arazi aracını klavyedeki ok tuşlarıyla ve ara çubuğuyla yönetin.
Klavyedeki ok tuşlarıyla arabayı yöneterek bitişe ilk siz varın. Yol haritası ekranın sağ üst köşesinde gösterilmektedir.
Bitiş çizgisine ilk gelen siz olun.
Kar altında kalmış parkuru bisikletle tamamlayın. Bisikletçiyi klavyedeki ok tuşlarıyla yönetin. Parkur hiç kolay değil. Bazen son derece yavaş ve dikkatli hareket ederek körü körüne ilerlemeniz gerekecek fakat sadece dikkatli olmak başarıya giden bir yol değildir.
Yarışmalara katılın.
Bilgisayar oyununu açıp kendinizi siber ortamda buluyorsunuz. İşte siber yarış böyle başlıyor. Kötü makinelerin dünyasında hayatta kalmak için saniyelerle yarış edercesine bir koşuya katılın. Oyuncunun üzerine mega ve tera miktarında baytlar yağar. Ayak altında ise kırık kümelerden oluşan stalagmitler var.
Sayfalar Ctrl öncekisonraki Ctrl 
1 2 3 4 5 6 7