WebHaritalarHaberlerMailGörselVideoÇeviri
Giriş
Oyun ekle

Oyun / Flash oyunlar / Yarış

57
Tır yarışlarına katılın.
Arabanızı bitişe ilk siz ulaştırın. Araba, klavyedeki ok tuşlarıyla yönetilmelidir.
Yarışı birinci sırada bitirin.
Meydan okumaya yanıt vermekten korkmuyorsanız güçlülerle dolu yarışmaya katılın. Yön tuşlarını veya klavyedeki ok tuşlarını kullanarak seçilen yörüngeye göre hareket edin. Herhangi bir nesneye veya objeye çarparsanız, arabanın bütünlülük seviyesi düşer ve araba, yarışı yarıda bırakır.
Bu motosiklette devrilmek çok kolay. Tehlikeli dağ yolunda dengeyi koruyun. Oyuncunun yönetimi kolay yapması için ekranın alt kısmında süre çizgisi yer alır. Daha zor olan yeni seviyeye geçmek için bir önceki seviyeden çıkışı işaret eden sinyal bayrağına ulaşmanız gerekir. Mesafeyi ne kadar hızlı geçerseniz o kadar çok puan kazanırsınız.
Cip yarışında bitişe ilk siz varın.
Yarışmalara katılın.
Çölde polis ile yarış yapma oyunu. Oyuncu, yasadışı bir yük bulup onunla takipten kaçarak ortadan kaybolması gereken bir kaçakçı olacaktır. Malı almak için kırmızı ok işaretini takip edin. Malı alıp onu helikopter sahasına ulaştırın ve yeni yük almak için tekrar yola çıkın. Polis, kaçak malı sizden önce bulmaya çalışacaktır.
Mini Cooper ile çeşitli pistlerde yarışın. Düz giden yolda Nitro modunu açın (boşluk çubuğu) ve ilerleyin. Yol kenarlarına çarpmamaya çalışın ki hareketiniz yavaşlamason. Yönetim, klavyedeki ok tuşlarıyla yapılır.
Sayfalar Ctrl öncekilersonrakiler Ctrl 
1 2 3 4 5 6