WebHaritalarHaberlerMailGörselVideoÇeviri
Giriş
Oyun ekle

Oyun / Flash oyunlar / Yarış

57
Mini Cooper ile çeşitli pistlerde yarışın. Düz giden yolda Nitro modunu açın (boşluk çubuğu) ve ilerleyin. Yol kenarlarına çarpmamaya çalışın ki hareketiniz yavaşlamason. Yönetim, klavyedeki ok tuşlarıyla yapılır.
Bilgisayar oyununu açıp kendinizi siber ortamda buluyorsunuz. İşte siber yarış böyle başlıyor. Kötü makinelerin dünyasında hayatta kalmak için saniyelerle yarış edercesine bir koşuya katılın. Oyuncunun üzerine mega ve tera miktarında baytlar yağar. Ayak altında ise kırık kümelerden oluşan stalagmitler var.
Varış çizgisine ilk gelen siz olun. 1.oyuncu oklar ile, 2.oyuncu W, A, S, D tuşlarıyla yönetilir.
Yarışı birinci sırada bitirin.
Bu motosiklette devrilmek çok kolay. Tehlikeli dağ yolunda dengeyi koruyun. Oyuncunun yönetimi kolay yapması için ekranın alt kısmında süre çizgisi yer alır. Daha zor olan yeni seviyeye geçmek için bir önceki seviyeden çıkışı işaret eden sinyal bayrağına ulaşmanız gerekir. Mesafeyi ne kadar hızlı geçerseniz o kadar çok puan kazanırsınız.
Karavanınızı seçin ve bitişe ilk siz varın. Aracı, "sağ", "sol" ve "yukarı" ok tuşlarıyla kontrol edin.
Farklı pistlerde günlerce süren yarışa katılma şansınız var. Ekranın üst orta kısmında yolun ilerisindeki üç dönemeç ile ilgili güncel bilgiyi her zaman bulabilirsiniz. Ekranın sağ kısmındaysa, yarışmacıların ana grubundan ne kadar önde veya arkada olduğunuzu gösteren bir harita bulunuyor.
Bitiş çizgisine ilk gelen siz olun.
Sayfalar Ctrl öncekilersonrakiler Ctrl 
1 2 3 4 5 6